MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR
1.1. SATICIYA AİT BİLGİLER

Adı / Ünvanı : EVRİM SOFT WEB TASARIM HİZMETLERİ

Adresi: 27, Vehbi Bey Cd., 54800 Sapanca/Sakarya

Telefon: 0850 840 5449 - 0551 099 4491

Email : info@evrimsoft.com

1.2.ALICIYA İLİŞKİN BİLGİLER

www.evrimsoft.com sitesine üye olurken kullanılan ad/soyad,T.C Kimlik No (Zorunlu Değil), adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

Adı Soyadı / Ünvanı

T.C No / Vergi No

Adresi

Telefon

E-posta

MADDE 2 - KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait www.evrimsoft.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini ( eticaret )yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Alıcı, satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına ( eticaret sitesinde ) uygun şekilde satıcı tarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE-3  MAL/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ VE TESLİMATI
3.1 Ürünlere Ait Bilgiler


Ürünün Adı

Kodlama Dili

Ürünün Miktarı

Ürünün Fiyatı

Ürünün Vergisi

Özellikleri

3.2 Teslimat Şekli

www.evrimsoft.com sitesinde satılan ürünler elektronik ortamda kullanılan Medya Dosyası ve Yazılım Programlama dosyalarıdır.

Teslimat şekli ALICI nın, Ürünün bedelini ödedikten sonra  satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak Makale yazıları istediğine göre düzenlenir.

Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz. 0 +
MÜŞTERİ
0 +
YAZILIM
0 +
AKTİF SİTE
0 +
TECRÜBE

Farklı proje veya sektörde misin?

Listelenen ürünlerimiz arasında sektörünüze uygun hizmet bulamadınız mı?

Teklif Al