ADWORDS ÇALIŞMA HİZMETİ
service-grid
ADWORDS ÇALIŞMASI

Adwords, Google’nin sağladığı internet reklamcılığı programıdır. Dünyanın en geniş reklam network’üne sahip Google, gelirinin %96’sını reklamcılıktan kazanıyor. Böylesine büyük bir network’e sahip olan Adwords aynı zamanda dijital pazarlama sektörü için vazgeçilmez bir reklam aracı. Bu araç sayesinde yeni müşteriler elde edebilir ve satış ağınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca birkaç dakika içerisinde dilediğiniz reklamı istediğiniz hedef kitle için de yayınlayabilirsiniz.


Adwords’ün sağladığı avantajları kullanarak doğru zamanda doğru kişilere ulaşabilirsiniz. Bu avantajların en önemlilerinden bahsedelim.


Hedefleme: Online pazarlamanın hedefleme yeteneği sayesinde sattığınız ürün ya da hizmet ile ilgilenen kişilere doğrudan reklamınızı gösterebilirsiniz. Reklamınızı nekadar iyi hedeflerseniz dönüşüm oranınız okadar yüksek olacaktır. Adwords’te farklı şekilde hedefleme yapabilirsiniz.


Kelime Hedefleme: Adwords temelde anahtar kelime hedeflemesiyle çalışan bir reklam modelidir. Hangi anahtar kelimelere hangi reklamları vereceğinizi önceden belirleyerek reklamınızı yönetebilirsiniz. Google arama ağında hedeflediniğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında ilgili reklamınız arama sonuç sayfasında gösterilir.


Demografik Hedefleme: Yaş, lokasyon ve dil seçenekleri ile müşterilerinizi hedefleyebilirsiniz.


Zamanlama Hedefleme: Reklamınızı gün ve saat bazından hedefleyerek görüntülenmek sıklığını ayarlayabilirsiniz.


Cihaz Hedefleme : Reklamınızın görünümünü cihaz tipine ( Mobil, Desktop, Tablet) göre ayarlayabilirsiniz.


Bütçe Kontorlü


Google Adwords’te bütçe kısıtlaması yoktur. Bütçeniz ne olursa olsun Google’da reklam verebilirsiniz. Günlük ya da aylık belirlediğiniz bütçelerle reklamınızı yönetebilir, performansını takip edebilirsiniz.


Ölçümleme : Ölçümleme dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli özelliklerden biridir. Eğer birisi reklamınızla etkileşime girerse o kişinin alışveriş süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece reklama yaptığınız yatırımın geri dönüşünü detaylıca inceleyip daha iyi bir reklam verebilmek için hesabınız üzerinde optimizasyon yapabilirsiniz

ADWORDS ÇALIŞMASI

Teklif Al0 +
MÜŞTERİ
0 +
YAZILIM
0 +
AKTİF SİTE
0 +
TECRÜBE

Farklı proje veya sektörde misin?

Listelenen ürünlerimiz arasında sektörünüze uygun hizmet bulamadınız mı?

Teklif Al